OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Bezpečné zasielanie mláďat

 

V tejto sekcii by som chcel vysvetliť a ukázať ako sú zvieratá posielané v lete a aj v zime,že sú bezpečne zabalené

vychádzam z niekolko ročnými skúsenosťami a odosielaním cez 280 zásielok bez jediného úhynu a následkami.

1, Rozmery krabici zámerne volím väčšie, aby maly viac kyslíka kedže je uzavretá na tu krátku dobu to stačí úplne dostatočne druha vec je aby poštárka to nebrala so sebou na obchôdzku a zbytočne nenosila a neprehadzovala ju.

2, Krabicu v zime z vnútra zateplím 2cm polystyrénom v lete vystelem nakrčenými novinami, aby krabička s hadom sa nepohybovala v krabici a to isté aj v zateplenej krabici.

3, Hada dávam do krabičky s nakrčenými novinami tak isto, aby nelietal po krabičke pri prevoze a môže ísť ďalej od teplého sáčku pretože  v zime pridávam vyhrevný sáčik, ktorý hreje na 50C až 40 hodín čiže dostatočne vyhreje celí box.

4, Balíček dobre zalepím a odosielam poštou večer medzi 17 00 - 18 00 hod. 1 triedou ako list čiže balíček je vždy na pošte hneď na druhý deň ráno medzi 7 00 - 9 00 dá sa zásielka sledovať na tomto linku http://tandt.posta.sk/  podľa podacieho čísla,ktoré posielam vždy po odoslaní kupujúcemu podľa ktorého vám aj vydajú balíček na pošte.

5, Po prevzatí balíčka hlavne v zime nerozbaľujte na zime, ale kde je aspoň 20C myslite na to ,že tie zvieratka žijú pri teplote 28-30C čiže držať ju vonku v 10C by mohlo byť pre ňu smtelné.Po ríchode domov vložte do terária a nechajte ju sa zoznámiť s prostredím neberte ju aspoň 2 dni do rúk. Kŕmiť môžte po 3 dňoch vždy najlepšie na večer keď sú aktívnejšie.

6, Na zasleanie sú tieto podmienky :

   a, Meno a priezvisko

   b, Celú adresu z PSČ

   c, Telefón

Je možná závezná rezervácia do 30dní pri pladbe vopred na účet a nezávezná rezervácia do 3 dní.Platí sa buď dobierkou na pošte pri prebratí zásielky,alebo je môžné peniaze zaslať vopred na účet tam je nižšie poštovné bod 7, a určiť si dátum zaslania či doručenia do 30 dní od vyplatenie .Váha balíčka nesmie presiahnuť 2kg čiže väčšie hady nad 1200g neposielam bežne pri jednom mláďati je váha do 500g.

7, Poštovné a balné zahrňuje :

    a, Zimná zásielka je od októbra do apríla : zateplenie krabice (plystyrén 2cm) vykurovací sáčik a samotné poštovné  je do 1 kg 6,-€ do 2kg 7,- €

    b, Letná zásielka je od mája do septembra: poštovné cena  do 1kg 4,-€ do 2 kg 5,-€

    c, Na dobierku neposielam !!! je veľa zlomyselných ľudí ktorý to zneužívajú tak som musel pozmeniť podmienky aj ja a to takže každému záujemcovi posielam len z pladbou vopred  je to hlavne kôly zvieraťu aby netrpelo pre hlúposť niektorých ľudí.